5 tipů jak si užít léto

5 tipů jak si užít léto

Léto je v plném proudu! Prázdniny jsou tu stejně jako vyšší teploty na teploměru. Dny trávíme buď na brigádě nebo u vody, vstáváme kdy se nám zachce a celý denní pořádek je takový uvolněnější. Jenže jak to tak bývá, sotva prázdniny začnou, brzy zase skončí. Jak si teda užít co nejlíp léto?

1.       Mějte se na co těšit

Piknik, letní kino, grilovačka, výlet na vodu, festivaly. To jsou ty věci, kvůli kterým to léto tak milujem! A možná kvůli nim trávíte odpoledne na brigádě. Je to něco, co k létu neodmyslitelně patří. Proto si to barevně zakroužkujte v diáři a těšte se.

2.       Opalovací krém

Jeden praktický tip. Opalovací krém se hodí. Vždycky. A nemusíte si pak nadávat, že na dovolené si koupíte extrémně předražený opalovák faktor 50+, protože jsme si vzali šestku a jste celí spálení.

3.       Spontánní plány

Mít řád, režim a všechno naplánované do detailu skýtá jisté výhody. Udělat v létě něco, co bychom jinak neudělali, to může být zážitek na celý život! Říká se, že nejlepší věci jsou neplánované. Rozhodnout se, že zítra vyrazíte sbírat ovoce na farmu do zahraničí, dívat se v noci na hvězdy a přespat pod širákem, vyrazit na cestu jen tak sám se sebou nebo třeba zkusit surfovat, bude nezapomenutelný zážitek. Zažijte něco nového.

4.       Lenošte

Kdy jindy je více než dovoleno se válet u bazénu, číst si knížku na terase nebo jen tak koukat na seriály. Je potřeba si odpočinout a načerpat síly.

Dokonce v angličtině existuje slovo chillaxing, což je spojení ultimátního chillu a relaxu.

5.       Dejte si meloun

Co víc připomíná letní den u bazénu než slaďoučký vychlazený meloun?

Cesta do Alp - 1.část

Cesta do Alp - 1.část

Práce při škole se vyplatí

Práce při škole se vyplatí