Trainees
Smyslem Trainees.cz je spojovat svět studentů a čerstvých absolventů VŠ s firemním prostředím. Dokážeme ocenit váš talent a umíme najít pro vás tu správnou příležitost ukrývající se na trhu práce. Jednoduše spojujeme talent s příležitostí - v tom je naše „know how“.
O NÁS

Všem studentům a čerstvým absolventům

jako jste třeba právě vy, chceme usnadnit rozhodnutí, v jaké firmě vzít poprvé za kliku a kde nastartovat kariéru. Vytváříme virtuální prostor, ve kterém máte tu možnost nahlédnout do firem a zjistit jak to tam chodí, jaké mají trainee programy, jak přistupují k mladým pracovníkům a o jaké mladé talenty mají zrovna zájem. Trainess je kariérní branou, která přesahuje hranice on-line světa.

Pravidelně organizujeme eventy, kde se můžete osobně setkat se zástupci jednotlivých firem a něco se od nich naučit. Uvědomujeme si, jak důležitý je pohled z očí do očí.

Firmám

Na druhou stranu přinášíme možnost vhodně komunikovat s budoucími zaměstnanci z řad studentů a čerstvých absolventů VŠ. Pomáháme jim prezentovat jejich firemní kulturu, trainee programy a přístup k práci tak, aby zaujali ty správné talentované vysokoškoláky.

Více pro firmy
O NÁS

Kdo za Trainees stojí?

David Dvořák

Strategie | obchod | budoucnost Trainees

V době mých studují neexistovala žádná online platforma, která by mi usnadnila najít si práci při studiu nebo těsně po něm. Pracovní portály samozřejmě existovaly, ale já chtěl vědět a hlavně vidět víc, než jen obecný text a klasické firemní fotky na profilu. To je hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli takovou platformu postavit. Baví mě zároveň pohybovat se ve světě studentů a firem. Když zjistíte, co obě strany potřebují, je to klíč ke společnému úspěchu. Máme super tým, takže věřím, že o Trainees ještě hodně uslyšíte : )

david@trainees.cz

Karolína Meixnerová

kreativní komunikace | sociální sítě | blog

Jsem chodící chaos a všechno dělám na poslední chvíli. V hlavě se mi ale tvoří nové nápady každé dvě minuty a než odevzdám článek, musím si za ním stoprocentně stát. To je možná důvod, proč si mě kluci vybrali do týmu. Díky Trainees můžu konečně dělat to, co mě baví - poučovat kluky o tom, co a jak má být, a hrát si na důležitou. A pak samozřejmě psát, psát a psát...

karolina@trainees.cz

Jakub Schejbal

Finance | obchod | strategie

Mám rád když je ve věcech pořádek a jasno. Snažím se korigovat směr našich kroků, abychom naplnili naše motto - spojovat talent s příležitostí. Baví mě, že se můžu potkávat jak se studenty, což ve mně vzbuzuje určitý sentiment, tak s firmami, u kterých mě neustále fascinují jejich příběhy a přístupy k práci.

jakub@trainees.cz

Trainees.cz

TELEFON
(+420) 739 550 992
Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informacízde.POTVRDIT
NEBO
Přihlásit se přes Facebook
Close

Kontakt

Napište nám a my se vám
co nejdříve ozveme