Trainees

29.05.2018

Kam o prázdninách na stáž/praxi?

Studium
Inspirace
Stáž
Kariéra

V dnešní době jsou na studenty kladeny vysoké nároky. Studentský život plný divokých party, zábavy a bezstarostného „protloukání se“ životem je dávno ta tam. Všichni studenti moc dobře vědí, že pokud nebudou získávat praxi již při studiu, ocitnou se jednoho dne v poměrně komplikovaném postavení. Na trhu práce sice převládá velmi příznivá situace pro zaměstnance, ale na druhou stranu – jen se zamyslete nad tím, kolik studentů ročně absolvuje vysoké školy. Konkurence je vysoká.
 

Nicole Gawlasová
Pokud jste ještě nezačali myslet na svou kariérní budoucnost, teď máte nejlepší příležitost. Blíží se léto, plno volných dnů, které můžete strávit nic neděláním
efektivně! Vybrali jsme pro vás několik stáží v těch nejlepších firmách v oboru, které si zaslouží vaši pozornost!MARKETINGOVÝ WORKSHOP (Vodafone)
 

V posledních pár letech zažívá marketing svůj boom. Každý ho chce studovat, každý se jím chce zabývat. Ať už jste mezi šťastlivci, kteří se na tyto výběrové fakulty dostali, nebo vám marketing přijde sympatický, určitě nepropásněte čtyřdenní workshop, který si pro vás připravila špička v marketingových strategiích – Vodafone.

Na tomto workshopu se dozvíš, o čem marketing skutečně je. Za čtyři dny poznáš, jak fungují všechna marketingová oddělení a poznáš experty, kteří v nich pracují. Zažiješ marketing na vlastní kůži a necháš se proškolit od marketingového ředitele.

Požadavky: student VŠ, jazykové znalosti – čeština a komunikativní angličtina

Co můžete získat? Dny, na které nezapomeneš, možnost podílet se na projektu, který se bude skutečně realizovat.


STÁŽ - INTERNÍ KOMUNIKACE (Vodafone)

 

Jedinečná příležitost pro studenty v podobě šestiměsíční stáže.

Do týmu interní komunikace hledá Vodafone novou posilu na 20 hodin týdně. Cílem této pozice je vytvořit přehledné a snadno dostupné informace, aby jim operátoři a prodejci rozuměli. Navíc nabízízejí možnost vyzkoušet si a řídit menší projekty a aktivně se podílet na realizaci projektu GDPR.

Požadavky: pečlivost a spolehlivost je tvoje přednost, výborné písemné vyjadřování v českém jazyce je samozřejmostí, komunikaci máš na vysoké úrovni, jsi kreativní

Co můžete získat? Skvělou příležitost k získání pracovní zkušenosti už při studiu, mobilní telefon s neomezeným tarifem a notebook, nadstandardní finanční ohodnocení, stáž v opravdu přátelské firmě, flexibilní pracovní dobu a možnost homeofficů.

DCIM-11.jpg

 

STÁŽ - PLÁN PRODEJŮ NA ROK 2019 (ŠKODA AUTO)
 

Nabídka stáže od škodovky v oddělení Řízení prodeje, které zajišťuje činnosti řízení výrobku, tvorbu a strategie cen, plánování odbytu a výkaznictví a plánování mimořádných výbav a správa zakázek.

Co bude náplní vaši činnosti? Vypracování a aktualizace termínového kalendáře pro Rozpočet 2019, zpracování vstupních premis pro Rozpočet 2019 (celkové trhy, segmenty, produkt), analýza celkových trhů os. vozů pro rok 2018, 2019 a jejich sezonalita, podpora při zpracování výstupních materiálů vč. předlohy pro představenstvo, sladění prodejních dat Rozpočtu 2019 s výrobním rozdělením

Požadavky: studium prezenční formy studia VŠ nebo VOŠ (ekonomie), znalost AJ na hovorové úrovni – úroveň B2, znalost NJ na min hovorové úrovni - úroveň min B2, délka spolupráce alespoň 6 měsíců, znalost MS Office, MS Windows, práce s internetem, docházka 2-3 dny v týdnu (případně dle dohody)

Co můžete získat? Odměnu ve výši 120,- až 180,- Kč / hodinu (v závislosti na stupni studia, navýšení odměny při zpracovávání závěrečné práce v průběhu stáže (smluvně podložené), možnost vyzkoušet si práci s týmem zkušených odborníku, zkušenosti u největší firmy v ČR, s dobrým jménem po celém světě, škálu benefitů jako je: zvýhodněné stravování, možnost ubytování na Ubytovně ŠKODA AUTO (kapacity jsou omezené), prohlídku závodu a muzea ŠKODA AUTO a další, možnost kariérního růstu v rámci stáže (Student Talent Pool), flexibilní pracovní dobu (dle dohody s vedoucím stáže / závěrečné práce), případné pokračování ve spolupráci na závěrečné práci (dle dohody s vedoucím stáže)

 

 

STÁŽ - PRÁVNÍ ODDĚLENÍ (ŠKODA AUTO)
 

Jak bychom mohli zapomenout na studenty práv? Pro vás, kteří jste zatížení kvanty teorie během školních dnů, je zde skvělá stáž.

Budete se pohybovat v oddělení Právních záležitostí, které poskytuje ostatním útvarům poradenství a podporu v právních otázkách včetně duševního vlastnictví. Oddělení se zabývá mimo jiné následujícími činnostmi: příprava a posuzování návrhů smluvních dokumentů a zastupování společnosti ŠKODA AUTO v soudních, správních a trestních řízeních. Vaší úlohou bude podporovat evidenci právní agendy, správu duševního vlastnictví, budete připravovat podklady, smlouvy atd.

Požadavky: studium VŠ (právnické fakulty), znalost AJ na jednací úrovni – úroveň C1, znalost NJ na hovorové úrovni - úroveň B1, délka spolupráce alespoň 6 měsíců, znalost MS Office, MS Windows, práce s internetem, docházka 2-3 dny v týdnu (případně dle dohody)

Co můžete získat? Odměnu ve výši 120,- až 180,- Kč / hodinu (v závislosti na stupni studia), navýšení odměny při zpracovávání závěrečné práce v průběhu stáže (smluvně podložené), možnost vyzkoušet si práci s týmem zkušených odborníku, zkušenosti u největší firmy v ČR, s dobrým jménem po celém světě, škálu benefitů jako je: zvýhodněné stravování, možnost ubytování na Ubytovně ŠKODA AUTO (kapacity jsou omezené), prohlídku závodu a muzea ŠKODA AUTO a další, možnost kariérního růstu v rámci stáže (Student Talent Pool), flexibilní pracovní dobu (dle dohody s vedoucím stáže / závěrečné práce), případné pokračování ve spolupráci na závěrečné práci (dle dohody s vedoucím stáže)


DCIM-16.jpg


PART TIME - JUNIOR DATA ANALYST (Wavemaker)

Chhceš připravovat pravidelné ad-hoc datové reporty pro klienty? Analyzovat trh, cílové skupiny či výsledky kamapní? Inetrpretovat data o vývoji meidálního trhu? Miluješ Excel a rychle se učíš? Baví tě prezentace? Tak zkus tenhle job!
POkud máš VŠ nebo SŠ vzdělání, případně ještě studuješ v oboru jako je matematika, statistika, ekonometrie, sociologie, výzkum trhu apod, tak neváhej. 


FULLT TIME - SOCIAL ADS SPECIALIST (Wavemaker)
 

Máte zkušenosti s reklamou na sociálních sítích? Chtěli byste si zkusit práci v mediální obsahové a technologické agentuře? V tom případě je tato nabídka přímo pro tebe!

Požadavky: zkušenost se správou kampaní na Facebooku a jiných sociálních sítích, přehled v online marketingu a jednotlivých typech placené reklamy, schopnost se rychle učit a posouvat, analytická mysl plná nápadů a elánu, chuť pracovat v opravdu velmi dynamickém prostředí, dobrá angličtina

Co můžete získat? Práci v mladém, přátelském, akčním týmu, který he schopný spolu fungovat nejen v kanceláři, ale i po práci, flexibilní pracovní dobu, pět týdnů dovolené (a ještě nějaké to agenturní volno navíc), příležitost pracovat se špičkovými nástroji a přístup k celosvětovému know-how, bezpočet interních vzdělávacích aktivit, šanci vyrůst tak rychle, jak to jen dokážeš, nadstandardní set dalších benefitů 

A že je toho málo? Tak mrkněte SEM, kde se to nabídkami jen hemží.

 
 
Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informacízde.POTVRDIT
NEBO
Přihlásit se přes Facebook
Close

Kontakt

Napište nám a my se vám
co nejdříve ozveme